Zoveel geld heeft Feyenoord tot nu toe verdiend aan het EK

Lutsharel Geertruida
Lutsharel Geertruida Foto: © Pro Shots

De teller van het geld dat Feyenoord dit EK verdiend blijft oplopen. Twee internationals zitten nog in het toernooi. 

Clubs krijgen een kleine negenduizend euro per speler per dag dat ze aan het EK deelnemen. Tot en met de achtste finale heeft Feyenoord al 1,6 miljoen euro verdiend. Daar komt voor de kwartfinale nog 71.000 euro bij. Halen de Feyenoorders de halve finale komt er dus nog meer geld bij. 

Feyenoord heeft alleen nog Lutsharel Geertruida en Justin Bijlow in het toernooi. In de achtste finale werden David Hancko, Leo Sauer en Gernot Trauner uitgeschakeld. 

Zet in op Feyenoord tegen Heracles Almelo!

Feyenoord speelt zondagmiddag de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties