Zorgen om Feyenoord-middenvelder: "Dit gaat hem niet worden"

Luka Ivanusec
Luka Ivanusec Foto: © Pro Shots

Feyenoord-watcher van het AD, Mikas Gouka, heeft zijn twijfels over Luka Ivanušec. Hij weet niet of de reservespeler van de Rotterdammers de hoge intensiteit van het spel aankan.

De Kroatische voetballer speelde dit jaar pas 29 minuten verdeeld over drie invalbeurten. In Voetbalpraat bij ESPN laat de clubwatcher weten dat de middenvelder een probleem aan het worden is: “Tot op heden heeft hij niet kunnen aantonen dat hij mee kan in het spel dat Feyenoord wil spelen. Het zit hem vooral in het feit dat hij de intensiteit die Feyenoord van hem verlangt, niet kan opbrengen.”

Ook hoort Gouka van anderen dat de Kroaat dat zelf ook vindt: “Ik ben zo vreselijk vaak bezig met drukzetten, dat ik met de handen op mijn knieën moet staan als ik de bal heb”, zou de middenvelder gezegd hebben. De journalist van het AD geeft aan dat Santiago Giménez dat ook had in het begin: “Bij hem is dat goed gekomen. Bij Ivanušec denk je nu: hij heeft een hoop geld gekost en dan heb je meer geduld. Als hij goedkoper was geweest, had Feyenoord denk ik al gezegd: dit gaat hem niet worden”, besluit hij."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
2/02
Ajax
14:30
Feyenoord
za
8/02
Feyenoord
21:00
Sparta Rotterdam
za
15/02
NAC Breda
18:45
Feyenoord
za
22/02
Feyenoord
20:00
Almere City
za
1/03
Feyenoord
21:00
NEC Nijmegen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 19 44 46
2 Ajax 19 24 45
3 FC Utrecht 19 7 40
4 Feyenoord 19 18 36
5 FC Twente 19 14 34
6 AZ 19 14 34
7 Go Ahead Eagles 19 7 31
Bekijk de hele stand