Zerrouki looft teamgenoot: "Kan alleen maar complimenten maken"
Feyenoord speelde in eigen huis met 1-1 gelijk tegen AS Roma. Na afloop sprak De Telegraaf met middenvelder Ramiz Zerrouki.
Zerrouiki zag een van zijn teamgenoten floreren tegen de Romeinen. "Lukaku is zó’n sterke speler. Ik kan alleen maar complimenten maken aan Thomas Beelen hoe hij 90 minuten zo uitstekend tegen hem heeft verdedigd. We hadden het plan om de passlijnen af te schermen en te zorgen dat Roma hem minder in het spel kon betrekken. Dat lukte heel goed, maar je ziet met de goal ook het verschil tussen de Eredivisie en dit soort Europese wedstrijden."
De Algerijns international houdt hoop dat zijn ploeg in Rome kan verrassen. "Misschien is de groep volgende week weer iets groter. We zijn al een hele tijd als team moeilijk te verslaan. Als je op voorsprong komt zoals nu tegen AS Roma wil je geen tegengoal meer krijgen, maar door Lukaku gebeurde het na rust toch."