Yankuba Minteh wil langer blijven bij Feyenoord: "Dan doe ik dat"

Yankuba Minteh
Yankuba Minteh Foto: © Orange Pictures

Yankuba Minteh heeft zijn draai helemaal gevonden bij Feyenoord. Afgelopen zondag was de aanvaller opnieuw belangrijk en tekende voor zijn vierde doelpunt in drie duels. Minteh zelf gaf na afloop aan open te staan voor een langer verblijf in Rotterdam.

Minteh was opgewekt en zei bij de persconferentie het volgende. "Als ik de kans heb om hier te blijven, dan doe ik dat. Feyenoord is een fantastische club. Mijn ontwikkeling dit seizoen gaat goed. Er is een groot verschil met het begin van het seizoen. Ik begrijp het systeem nu en dat gaat nu heel goed. Ik wil mijn teamgenoten weer bedanken, zij helpen mij veel op het veld en iedereen is blij met het resultaat. Ook wil ik de supporters bedanken voor hun steun. Ik heb weer gescoord. Het was een goede opbouw van achteruit en ik stond vrij in de juiste ruimte en kon hem binnenwerken."

De aanvaller is eigendom van Newcastle United en verhuurd tot aankomende zomer. Binnenkort gaan de clubs om tafel om de mogelijkheden te bespreken.

Zet in op Feyenoord tegen PEC Zwolle!

Feyenoord speelt zaterdagavond de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
6/12
Feyenoord
21:00
PEC Zwolle
zo
14/12
Ajax
14:30
Feyenoord
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
zo
11/01
SC Heerenveen
12:15
Feyenoord
zo
18/01
Feyenoord
16:45
Sparta Rotterdam
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 14 27 37
2 Feyenoord 14 18 31
3 NEC Nijmegen 14 13 24
4 AZ 14 4 24
5 Ajax 14 6 23
6 FC Utrecht 14 6 21
7 FC Twente 14 3 20
Bekijk de hele stand