Woerts met schokkende onthulling: "De club staat eigenlijk stil"

Chris Woerts
Chris Woerts Foto: © Screenshot Sportnieuws.nl

Chris Woerts ziet het als een noodzaak: de eenwording van De Kuip en Feyenoord. Volgens de oud-commercieel directeur van de club uit Rotterdam is dit een essentiële stap voor de toekomst van zowel het stadion als de club zelf. Op 4 december ligt de bal bij de aandeelhouders van De Kuip, die dan moeten beslissen of zij hun aandelen verkopen, zodat Feyenoord volledig eigenaar wordt van het stadion.

"Op 4 december moeten de aandeelhouders beslissen over de toekomst van De Kuip. Zij zouden eigenlijk hun aandelen moeten verkopen om de eenwording van het stadion en de club te volbrengen. Sommigen vinden dat er te weinig geboden wordt, maar voor de toekomst van De Kuip en voor de club is die eenwording cruciaal", stelt Woerts bij Vandaag Inside.

Het bod van Feyenoord ligt op 17.500 euro per aandeel een bedrag dat volgens Woerts ruim boven de oorspronkelijke inleg van de meeste aandeelhouders ligt. Met de overname wil de club fors investeren in de broodnodige renovatie van het stadion. "Als je naar De Kuip gaat, dan zit je in de regen. Je kunt niet pissen bovenin en geen kop koffie halen. De club staat eigenlijk stil", aldus Woerts.

Het ontwerp voor de renovatie is in handen van een bekende lokale architect. "Nanne de Ru, een van de beste architecten van Rotterdam, heeft een fantastisch ontwerp gemaakt. Echt ongelooflijk mooi. Dat heeft hij op eigen kosten en risico gedaan. Daarna kan de club weer 40 jaar vooruit", sluit Woerts af.

Zet in op Feyenoord tegen SC Heerenveen!

Feyenoord speelt woensdagavond de bekerwedstrijd tegen SC Heerenveen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
zo
11/01
SC Heerenveen
12:15
Feyenoord
zo
18/01
Feyenoord
16:45
Sparta Rotterdam
zo
25/01
Feyenoord
16:45
Heracles Almelo
zo
1/02
PSV
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 16 30 43
2 Feyenoord 16 21 34
3 Ajax 16 10 29
4 NEC Nijmegen 16 14 28
5 FC Groningen 16 3 26
6 AZ 15 4 25
7 FC Twente 16 5 24
Bekijk de hele stand