Woerts haalt uit: "Rancuneuze man die niks met Feyenoord heeft!"

Chris Woerts heeft in de podcast Bakkie Pleur voor de deur flink uitgehaald naar de burgemeester van Rotterdam, Ahmed Aboutaleb. Woerts is geen fan van hem en laat dit ook sterk blijken.

Woerts steekt flink van wal en ziet in dat iedereen blij mag zijn dat Aboutaleb ermee stopt. "Aboutaleb had maar één doel. Het Feyenoord Stadion was zijn grote droom als afscheid. En hij heeft het verpest, hij is rancuneus naar Feyenoord toe nu. Want hij heeft ze echt verrot gescholden toen het dreigde mis te gaan. Toen Feyenoord de stekker eruit trok was hij super boos. Gewoon een rancuneuze man die niets met Feyenoord heeft!"

De goedlachse Woerts vergelijkt Aboutaleb met voetballers. "Hij kan wel een sjaaltje om zijn nek doen, maar hij had net zo'n sjaaltje om zijn nek bij FC Utrecht. Het is net een speler. De ene week zit ie aan de borst, aan het logo... En de andere week zitten ze bij een ander weer aan het logo. Allemaal gelul joh, Aboutaleb heeft niks voor Feyenoord betekend, helemaal niks. Ik denk dat alle vlaggen uit gingen toen hij zei dat hij gaat stoppen", besluit Woerts.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
18/01
Willem II
20:00
Feyenoord
zo
2/02
Ajax
14:30
Feyenoord
za
8/02
Feyenoord
21:00
Sparta Rotterdam
za
15/02
NAC Breda
18:45
Feyenoord
za
22/02
Feyenoord
20:00
Almere City
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 18 46 46
2 Ajax 18 22 42
3 FC Utrecht 18 7 39
4 Feyenoord 18 18 35
5 FC Twente 18 15 34
6 AZ 18 14 33
7 Go Ahead Eagles 18 6 28
Bekijk de hele stand