Wim Kieft geniet van Feyenoorder: "Ik vind het een openbaring"

Wim Kieft
Wim Kieft Foto: © BSR Agency

Feyenoord won zondagmiddag in eigen huis met 3-2 van FC Utrecht en Ayase Ueda nam twee treffers voor zijn rekening. Wim Kieft was zondagavond bij Studio Voetbal vol lof over de Japanse centrumspits. Hij ziet ook dat Luciano Valente een 'klik' begint te krijgen met de aanvaller. 

“Hij (Valente, red.) had een paar weken geleden hele goede bal, dwars het midden met heel veel snelheid", sprak hij voor de camera's van NOS. "Ueda begreep dat toen nog niet, dat Valente dat kon. Dan lijkt het net of die bal van Valente te hard is. Maar het was meer dat ze daar nog niet op ingespeeld waren. Nu gaan ze elkaar beter begrijpen, al had ik nooit verwacht dat Ueda zo goed zou zijn", benadrukt Kieft. 

"We hebben hem twee jaar gezien, toen vroegen we ons af wat Slot in hem zag. Maar nu heeft hij vertrouwen", constateert de voormalig profvoetballer. "In de kleine ruimte is hij best wel heel goed. Hij weet ook altijd de ruimte te vinden, ook qua koppen. Hij is niet heel groot, maar hij komt er goed voor. Ik vind het een openbaring", besluit Kieft over de topscorer van de Eredivisie. 

Lees meer:
0 reacties