Willem van Hanegem ziet: "Feyenoord staat er niet echt goed op"

Willem van Hanegem
Willem van Hanegem Foto: © Pro Shots

Willem van Hanegem ziet dat Feyenoord momenteel met een aantal problemen kampt. In de Willem & Wessel-podcast scheen de Kromme zijn licht op een paar zaken.

Zo moet Arne Slot Justin Bijlow opnieuw weken missen vanwege een blessure. "Het is vervelend voor hem dat je weet dat mensen denken: hij heeft weer wat. Maar als je een echt goede keeper en een Feyenoorder bent, denk je: dat zal mij een zorg zijn", stelt Van Hanegem, die ook de vormdip van Santiago Gimenez bespreekt. "Al die spelers willen hem nu laten scoren, maar als je daarop uit bent, gaat het lang duren."

Ook het feit dat Bart Nieuwkoop de nieuwe rechtsbuiten van Feyenoord zegt veel. "We staan er niet echt goed op als hij onze rechtsbuiten is. Hij werkt heel hard die jongen, maar heel veel mensen die in het stadion zitten werken ook heel hard. Dat is toch niet uniek?", aldus de voormalig prof. Ten slotte is hij nog lyrisch over Mats Wieffer, die in de belangstelling van Atletico Madrid staat. "Als het niet goed gaat, speelt hij toch redelijk. Ik denk dat hij in Spanje makkelijk mee kan.”

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
2/02
Ajax
14:30
Feyenoord
za
8/02
Feyenoord
21:00
Sparta Rotterdam
za
15/02
NAC Breda
18:45
Feyenoord
za
22/02
Feyenoord
20:00
Almere City
za
1/03
Feyenoord
21:00
NEC Nijmegen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 19 44 46
2 Ajax 19 24 45
3 FC Utrecht 19 7 40
4 Feyenoord 19 18 36
5 FC Twente 19 14 34
6 AZ 19 14 34
7 Go Ahead Eagles 19 7 31
Bekijk de hele stand