Willem van Hanegem 'waarschuwt' Feyenoord: "Veel en veel minder"

Willem van Hanegem
Willem van Hanegem Foto: © Orange Pictures

Feyenoord won zondagmiddag in eigen huis met 3-2 van FC Utrecht en daardoor staat de club uit Rotterdam bovenaan in de Eredivisie. Willem van Hanegem vindt het mooi dat trainer Robin van Persie een gooi wil doen naar de landstitel. 

"Het is goed dat Robin van Persie dat ook durft uit te spreken. Vervolgens word je dan wel langs die meetlat gelegd", schrijft hij in zijn column op de website van het AD. "Nou, in de eerste helft tegen Aston Villa was Feyenoord echt goed. Het was aan een prima Marco Bizot te danken dat Villa toen overeind bleef. De tweede helft was het over", constateert Van Hanegem. 

"Tegen FC Utrecht was het ook in de tweede helft veel en veel minder dan in de eerste", vervolgt hij kritisch. "Als je zoveel beter bent, moet je ook het verschil maken. Nu hadden ze zomaar twee punten kunnen laten liggen. Ayase Ueda is goed, maar nu begint het voor hem ook echt. Gaat hij de komende weken in zijn hoofd spelen met dubbele cijfers bereiken op de topscorerslijst of houdt hij oog voor zijn omgeving? En ook Sem Steijn komt in die situatie", aldus Van Hanegem.

"Hij komt voetballend bijna niet in het stuk voor, maar zijn doelpunten rechtvaardigen een basisplaats", benadrukt de voormalig profvoetballer. "Maar toch moet ook bij hem straks het teambelang voorop staan. En dan moet je ook geluk hebben. Zoals Heerenveen. Die krijgen een penalty tegen Excelsior die de rest van Nederland niet krijgt. Vasthouden in het strafschopgebied. Prima als dat bestraft wordt. Maar dan ook tegen PSV, Ajax of Feyenoord in de laatste minuut bij de 0-1, toch? Dat doen ze niet. Excelsior is bestolen", besluit Van Hanegem over de promovendus. 

Zet in op Feyenoord tegen PEC Zwolle!

Feyenoord speelt zondag de uitwedstrijd tegen PEC Zwolle. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties