Wellenreuther krijgt kritiek: "Afgelopen seizoen een stuk minder"

Timon Wellenreuther
Timon Wellenreuther Foto: © BSR Agency

Feyenoord begint het nieuwe seizoen met Justin Bijlow als eerste doelman, zo maakte trainer Robin van Persie onlangs bekend. Een pikante beslissing, aangezien Timon Wellenreuther vorig seizoen de vaste man onder de lat was. De situatie zorgt voor verdeeldheid, ook onder oud-Feyenoord-keepers.

"Qua kwaliteiten sta ik ook achter Justin Bijlow," vertelt Joop Hiele bij RTV Rijnmond. "Op de een of andere manier raakt hij alleen altijd geblesseerd. Daarom heb je iemand nodig erachter die ook goed is. Als ik Feyenoord was, zou ik ze wel alle twee behouden."

Toch twijfelt Hiele of Wellenreuther zich nog schikt in een rol als tweede keus. "Laten we eerlijk zijn, Wellenreuther heeft het in zijn eerste seizoen fantastisch gedaan, maar afgelopen seizoen was het een stuk minder. Ik snap zakelijk gezien dat hij weg mag, want dat levert nog wat geld op. Al moet je club zijnde dan goed nadenken wat daarna dan goed en haalbaar is."

Ook Edwin Zoetebier noemt het “een ingewikkelde situatie”. Mocht de Duitse goalie zich niet kunnen vinden in de nieuwe rol, dan is een vertrek volgens hem de meest logische uitkomst. Eén ding is zeker: het belooft een interessante keepersstrijd te worden in De Kuip.

Zet in op Feyenoord tegen Go Ahead Eagles!

Feyenoord speelt zondagmiddag de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties