Wellenreuther ergert zich bij Feyenoord: "Is nu vaak half, half"

Timon Wellenreuther druipt af na een nederlaag van Feyenoord
Timon Wellenreuther druipt af na een nederlaag van Feyenoord Foto: © Pro Shots

Feyenoord wist tegen Celtic opnieuw niet te overtuigen en leed alweer de vierde nederlaag op rij. Waar de ploeg in eerdere weken nog hoop putte uit goede fases binnen wedstrijden, klinkt nu ook intern een kritischer geluid. Doelman Timon Wellenreuther vindt dat de situatie niet meer gebagatelliseerd mag worden.

"We maken een moeilijke periode door", zegt hij in gesprek met het Algemeen Dagblad. "Soms heb je zo’n fase dat de bal er niet in wil of dat je juist doelpunten incasseert die eerder in het seizoen niet vielen. De manier om eruit te komen, blijft toch altijd hard werken, zo is het gewoon."

De keeper ziet dat de negatieve reeks inmiddels niet meer te negeren valt. "Ja, vijf keer verliezen in zes wedstrijden is natuurlijk te veel voor een club als Feyenoord", stelt hij. "Kijk, Aston Villa en VfB Stuttgart zijn gewoon goede ploegen, die wedstrijden zijn geen duels die altijd gewonnen moeten worden. Maar over Celtic thuis kunnen we duidelijk zijn, dit was niet goed genoeg."

Ook zijn eigen fout bij de 1-2 erkent Wellenreuther, maar hij benadrukt dat het probleem dieper zit. "We eindigden een aanval bij mij, dat is niet zoals het zou moeten. Al had ik hem dan wel weg moeten schieten natuurlijk, want er waren geen opties in de opbouw. Maar er moet meer beter: de passing, de pressing als geheel. Het is nu vaak half, half, dat moet beter", besluit hij.

Lees meer:
0 reacties