Vink snapt penalty Feyenoord niet: "Hij neemt gewoon een duik!"

Kenneth Perez en Marciano Vink zijn het niet eens met de beslissing dat Feyenoord een penalty kreeg tegen FC Twente. Volgens Vink dook Paixao te gemakkelijk naar grond, waar een strafschop uit volgde.

Bij ESPN analyseert Vink en is hij vrij stellig. "De actie tegen Giménez dat is gewoon een duel. Paixão neemt gewoon een duik!". Perez reageert op zijn manier: "Wij zijn natuurlijk niet verbonden aan een club, maar ik kan me echt wel de frustratie en irritatie van de kwaliteit van de mensen die beslissingen moeten nemen... Hier, als je een beetje kijkt dan zie je toch dat hij er zelf induikt. Er is wel een oplossing, maar wij moeten accepteren dat dit de kwaliteit is die wij voor handen hebben."

Vink: "Ik heb gezegd, dat hele handsgebeuren ben ik vanaf gestapt. Maar dit zijn gewoon momenten waarbij je als scheidsrechter goed kan zien of iets een serieuze penalty is of niet. En op het moment dat je daar lichte twijfel over hebt... Je hebt een scherm, de VAR. Sta ermee in contact. Het is een hulpmiddel."

Perez vult aan: "Maar als diegene achter het scherm ook niet zo goed is, dan schiet het niet veel op. Wij moeten niet denken dat met de VAR alles opgelost werd. Het heeft juist meer irritatie opgeleverd omdat je denkt nu heb je een hulpmiddel, hoe kan je nu nog fouten maken. Alleen nu valt het samen met cruciale fouten met momenten dat je denkt: hoe komen ze erbij?"

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
18/01
Willem II
20:00
Feyenoord
zo
2/02
Ajax
14:30
Feyenoord
za
8/02
Feyenoord
21:00
Sparta Rotterdam
za
15/02
NAC Breda
18:45
Feyenoord
za
22/02
Feyenoord
20:00
Almere City
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 18 46 46
2 Ajax 18 22 42
3 FC Utrecht 18 7 39
4 Feyenoord 18 18 35
5 FC Twente 18 15 34
6 AZ 18 14 33
7 Go Ahead Eagles 18 6 28
Bekijk de hele stand