VIDEO | Feyenoord verslaat Sparta Praag na een flitsende start

Anis Hadj Moussa is de gevierde man na zijn goal
Anis Hadj Moussa is de gevierde man na zijn goal Foto: © Pro Shots

Feyenoord heeft woensdagavond Sparta Praag in de Champions League verslagen. Na een 3-1 ruststand, werd het uiteindelijk 4-2 in Rotterdam.

Feyenoord begon sensationeel aan de eerste helft. Nadat de supporters het stadion al op de kop hadden gezet met een fraaie sfeeractie, schoten de spelers uit de startblokken. Dankzij goals van Gernot Trauner, Igor Paixao en Anis Hadj Moussa stond binnen een half uur een 3-0 voorsprong op het scorebord. Enkele minuten voor rust deed Albion Rrahmani iets terug door in de 42 minuut de 3-1 te maken, hetgeen de Tsjechen in leven hield.

Na rust leek het er even op dat Sparta Praag hoop had op een resultaat. Feyenoord kreeg het enkele keren lastig in de eigen 16 meter, maar wie anders dan Santiago Giménez beweest zijn waarde. Hij maakte in de 63e minuut de bevrijdende 4-1 voor Feyenoord. Vijf minuten later ging de Mexicaan onder luid applaus van het veld, Ibrahim Osman was zijn vervanger. Smetje op de avond was het uitvallen van Gijs Smal, hij moest geblesseerd het veld af en werd vervangen door Thomas Beelen.

Nadat eerst al een treffer van Sparta Praag werd afgekeurd, viel de 4-2 alsnog. Even leek het erop dat Feyenoord moest gaan billenknijpen, maar met alle zeilen bij bleef het toch bij 4-2, waardoor voor het eerst dit seizoen in eigen huis werd gewonnen in de Champions League.

Lees meer:
0 reacties