'Van Wonderen naar Feyenoord, niet als assistent Van Persie'

Kees van Wonderen
Kees van Wonderen Foto: © BSR Agency

Kees van Wonderen lijkt Feyenoord op korte termijn te gaan versterken, zo meldt De Telegraaf in navolging van FR12. De voormalig verdediger is met de Rotterdamse club in gesprek over een voetbaltechnische rol binnen de organisatie.

Eerder op maandag kwam naar buiten dat Van Wonderen mogelijk als assistent van hoofdtrainer Robin van Persie aan de slag zou gaan, maar volgens de laatste berichten ligt dat genuanceerder. Feyenoord en Van Wonderen willen geen inhoudelijke mededelingen doen over de gesprekken of de precieze invulling van de functie. Daarbij wordt benadrukt dat hij niet per se onderdeel hoeft te worden van de staf van het eerste elftal.

De krant schetst daarnaast dat er mogelijk een rol vrijkomt bij Jong Feyenoord. Het contract van trainer Pascal Bosschaart loopt af en hij hoopt komende zomer zijn hoogste trainersdiploma te behalen om vervolgens als hoofdtrainer aan de slag te gaan. Of de mogelijke komst van Van Wonderen direct verband houdt met de beloftenploeg, is vooralsnog niet duidelijk.

Van Wonderen speelde meer dan 260 wedstrijden voor Feyenoord. Na zijn carrière als voetballer was hij onder meer actief als assistent-trainer bij FC Twente, als coach bij Go Ahead Eagles en als coach bij SC Heerenveen. Schalke 04 was zijn laatste club. Sinds mei 2025 zit Van Wonderen zonder baan.

Lees meer:
0 reacties