Van Persie krijgt tip: "SC Heerenveen is dan geen makkelijke club"

Robin van Persie
Robin van Persie Foto: © BSR Agency

Willem Vissers verwacht in Heerenveen een zware kluif voor Robin van Persie. De voormalig topspits lijkt de nieuwe trainer van SC Heerenveen te worden.

Vissers denkt dat het aanpassen wordt voor Van Persie, die gewend was in de top te spelen. "Heerenveen is dan geen makkelijke club, omdat de prestaties achterblijven bij de ambities. Heerenveen staat tiende. Veilig voor degradatie, te ver van de play-offs", schrijft de journalist in De Volkskrant. "De beste speler, Osame Sahraoui, zal vertrekken, net als vermoedelijk de routiniers Thom Haye en Sven van Beek."

Ook voormalig voorzitter Riemer van der Velde verwacht niet dat de club onder Van Persie een enorme sprong omhoog gaat maken. "Heerenveen speelt al jaren geen Europees voetbal meer. Dat zal ook niet snel veranderen, tenzij Van Persie een geweldige aantrekkingskracht heeft en spelers weet te binden", besluit hij.

Zet € 10 in & ontvang € 50 aan FREE bets!

Het Nederlands elftal speelt zondagavond in de Nations League tegen Spanje. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
Feyenoord
16:45
Go Ahead Eagles
wo
2/04
Feyenoord
20:00
FC Groningen
za
5/04
AZ
16:30
Feyenoord
za
12/04
Fortuna Sittard
16:30
Feyenoord
vr
25/04
Feyenoord
21:00
PEC Zwolle
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand