Van Persie krijgt advies: "SC Heerenveen is een mooi opstapje"

Robin van Persie
Robin van Persie Foto: © Pro Shots

Marco van Basten, Khalid Boulahrouz en Ronald de Boer denken dat SC Heerenveen een uitstekende club is voor Robin van Persie. De jeugdtrainer van Feyenoord zou al gesprekken gevoerd hebben met de club uit Friesland.

Van Basten was zelf ook werkzaam als trainer bij SC Heerenveen. "Een goed niveau, goede mogelijkheden om daar goed te werken", merkt hij op in Rondo van Ziggo Sport. Daar sluit De Boer zich bij aan. "Ik heb het gevoel dat ze onderpresteren. Bij Heerenveen zit er rek in. Het kan nog beter. Een mooi opstapje voor Van Persie. Hij wil het heel graag, wat je hoort."

Boulahrouz, goed bevriend met Van Persie, weet dat de oud-spits goed nadenkt over zijn toekomst als trainer. "Nu komt hij op een kruispunt: wat wordt mijn volgende stap? Word ik BVO-hoofdtrainer, of pak ik Jong Feyenoord nog mee?", legt de voormalig verdediger uit. "Hij wil heel graag hoofdtrainer worden. Hij wil de tijd gebruiken: wie ben ik als trainer? Wat komt er allemaal bij kijken, welke valkuilen? Dat wil hij ontdekken als hoofdtrainer."

Feyenoord wint voor 50 (!) keer je inzet!

Feyenoord speelt vrijdag tegen PEC Zwolle. Wint Feyenoord in De Kuip? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Feyenoord! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
vr
25/04
Feyenoord
21:00
PEC Zwolle
za
3/05
Heracles Almelo
18:45
Feyenoord
zo
11/05
Feyenoord
14:30
PSV
wo
14/05
Feyenoord
20:00
RKC Waalwijk
zo
18/05
SC Heerenveen
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 30 36 73
2 PSV 29 53 64
3 Feyenoord 29 32 59
4 FC Utrecht 30 15 59
5 FC Twente 29 14 48
6 AZ 29 14 46
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
Bekijk de hele stand