Van Hanegem: "Die wordt dan aangekeken alsof hij schurft heeft"

Willem van Hanegem
Willem van Hanegem Foto: © Pro Shots

Feyenoord ontvangt komende woensdag het steeds beter in vorm rakende Ajax. In zijn column in het Algemeen Dagblad geeft Willem van Hanegem blikt vooruit en ziet in dat Feyenoord de favoriet is.

Van Hanegem kijkt in zijn glazen bol. "Natuurlijk is Feyenoord de favoriet voor de Klassieker. Wie tegen Benfica zo overtuigend wint en vervolgens ook tegen FC Utrecht geen moment in de problemen komt, ontkomt daar niet aan. Voor spelers maakt die favorietenrol niet veel uit, ze zullen toch niet denken dat ze zomaar even winnen?".

Ook kijkt Van Hanegem nog naar de editie van vorig jaar, toen Feyenoord de Amsterdammers overklaste. "Vorig seizoen werd het 6-0 in de Kuip, maar dat was in de fase dat John van ’t Schip een stuurloze ploeg toch lekker liet opbouwen en dat werd genadeloos afgestraft. We leven in een tijd waarin iemand die een lange bal durft te hanteren, wordt aangekeken alsof hij schurft heeft. Nee, ik snap dat niet. Zelfs Barcelona doet het en zo sloopte het Real Madrid", besluit hij.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/08
Feyenoord
18:45
NAC Breda
za
16/08
Excelsior
18:45
Feyenoord
zo
31/08
Sparta Rotterdam
14:30
Feyenoord
za
13/09
Feyenoord
21:00
SC Heerenveen
wo
17/09
Feyenoord
20:00
Fortuna Sittard
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
8 Feyenoord 0 0 0
9 Fortuna Sittard 0 0 0
10 Go Ahead Eagles 0 0 0
11 Heracles Almelo 0 0 0
Bekijk de hele stand