Van Halst ziet risico met Van Persie: "Moest nog ervaring opdoen"

Robin van Persie in het Abe Lenstra Stadion
Robin van Persie in het Abe Lenstra Stadion Foto: © BSR Agency

Bij Ziggo Sport Voetbal wordt gepraat over de eventuele overstap van Heerenveen-trainer Robin Van Persie naar Feyenoord. Jan van Halst heeft gemengde gevoelens bij de nieuwe uitdaging van Van Persie. 

"Er zit natuurlijk wel een risico aan", spreekt Van Halst zijn twijfels uit. "Een half jaar geleden moest hij nog ervaring opdoen. Dat heeft hij wel gedaan, hij is een aantal keer op zijn gezicht gevallen. Het leek wel alsof hij er heel stoïcijns onder bleef en dat is wel een voorwaarde om bij een topclub te overleven."

"Hij kan zelf het beste inschatten of het echt voor hem een kans is", begint Pastoor. "Ik ken natuurlijk niet alle omstandigheden wat hem betreft. Maar wel de omstandigheden die zijn kant op gaan komen. Feyenoord speelt fantastisch Europees, doet het in de competitie niet geweldig en heeft elf geblesseerden. Dan is het afwegen of je ja moet zeggen."

"Misschien siert het hem ook wel", vindt Pastoor. "Je kan ook voor dit soort redenen weglopen. Maar je kan ook denken, het maakt me niet uit, ik stap gewoon in, ik ga het gewoon doen." 

"Ik kan het niet inschatten", blijft Pastoor behoudend. "Hij laat natuurlijk ook een club achter die nu opeens op zoek moet naar een ander. Je weet niet of dat van tevoren al afgesproken was."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
vr
25/04
Feyenoord
21:00
PEC Zwolle
za
3/05
Heracles Almelo
18:45
Feyenoord
zo
11/05
Feyenoord
14:30
PSV
wo
14/05
Feyenoord
20:00
RKC Waalwijk
zo
18/05
SC Heerenveen
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 29 40 73
2 PSV 29 53 64
3 Feyenoord 29 32 59
4 FC Utrecht 29 11 56
5 FC Twente 29 14 48
6 AZ 29 14 46
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
Bekijk de hele stand