Van Halst bekritiseert Feyenoorder: "Liet constant zijn man lopen"

Jan van Halst
Jan van Halst Foto: © BSR Agency

Feyenoord verloor donderdagavond in de strijd om de Europa League met 4-3 van FCSB en zowel Kees van Wonderen als Jan van Halst toonden zich na afloop ontzettend kritisch. Van Halst stoorde zich aan de invalbeurten van Cyle Larin en Gonzalo Borges. 

"Na die wissels viel het helemaal uit elkaar. Dan zie je Larin…dat die gewoon maar ergens loopt", sprak de voormalig profvoetballer bij Ziggo Sport. "Daar hebben ze tegen gezegd: ga maar op het middenveld lopen. Nee, je moet gewoon een man oppakken. Er moeten in ieder geval één of twee jongens in het elftal zijn die zeggen: jij moet bij die nummer 38 of 23 staan. Als je dat niet doet kom ik je achterna."

"Als Van Persie zijnde moet je een of twee keer per jaar heel boos langs de kant gaan staan", adviseert hij. "Zal Larin dan niet denken: ik heb mijn trainer nog nooit zo boos gezien? Ik vraag me echt af wie de boel wakker kan schudden in dit team", aldus Van Halst, die ook kritisch was over de tweede tegengoal. In de 54e minuut nam Toma de aansluitingstreffer voor zijn rekening, vlak na de goal van Sauer. 

"Targhalline moest veel korter op de bal zitten. Hij moet gewoon de pijn opzoeken, maar hij zal wel gesloopt zijn geweest. Verdedigend werd het echt chaos", constateert hij. "Dat heeft ook met de organisatie van Larin te maken. Borges liet zijn ook man constant lopen en ze waren vooral naar elkaar aan het wijzen", besluit Van Halst over de twee aanvallers van Feyenoord. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
18/01
Feyenoord
16:45
Sparta Rotterdam
zo
25/01
Feyenoord
16:45
Heracles Almelo
zo
1/02
PSV
14:30
Feyenoord
zo
8/02
FC Utrecht
12:15
Feyenoord
zo
15/02
Feyenoord
12:15
Go Ahead Eagles
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 18 35 49
2 Feyenoord 18 21 36
3 Ajax 18 11 33
4 NEC Nijmegen 17 14 29
5 AZ 17 4 28
6 FC Groningen 18 3 28
7 FC Twente 18 5 26
Bekijk de hele stand