Van Eersel: "Het is een risico dat op de loer ligt bij Feyenoord"

Dennis van Eersel
Dennis van Eersel Foto: © Pro Shots

Feyenoord zag deze week Givairo Read geblesseerd uitvallen. De verdediger heeft zich inmiddels afgemeld voor Jong Oranje. Hoe ernstig de blessure is, is nog niet duidelijk. Clubwatcher Dennis van Eersel merkt op dat Feyenoord de laatste weken vaker te maken heeft met blessures.

"Het is wel een risico dat op de loer ligt nu bij Feyenoord", zegt Van Eersel bij De Verlenging Podcast van Rijnmond. "Voor meerdere spelers, waarvan we tot nu toe dit seizoen ook hebben gezien waar al een beetje mee gerouleerd werd. Dat kan nu niet meer. Je ziet Smal opeens hele wedstrijden volmaken. Dat was eigenlijk een standaard wissel. Of hij of Bos. Read die vandaag met een blessure naar de kant gaat. Op het middenveld, met Timber en Valente loop je wel het risico."

Van Eersel verwijst naar Robin van Persie, die eerder aangaf dat het laten staan van spelers langer dan gebruikelijk het blessurerisico vergroot. "Dan weet je als je spelers dan laat staan, die kunnen ook over het randje heen kukelen. Valente noemde hij dan bij naam. Maar Timber, het is niet voor niets dat hij drie lager tape om zijn linkerknie heeft zitten. Dat doet hij niet omdat het zo lekker zit en zo lekker speelt", aldus Van Eersel.

Zet in op Feyenoord tegen Ajax!

Feyenoord speelt zondagmiddag de Klassieker bij Ajax. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
14/12
Ajax
14:30
Feyenoord
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
zo
11/01
SC Heerenveen
12:15
Feyenoord
zo
18/01
Feyenoord
16:45
Sparta Rotterdam
zo
25/01
Feyenoord
16:45
Heracles Almelo
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 15 29 40
2 Feyenoord 15 23 34
3 NEC Nijmegen 15 14 27
4 Ajax 15 8 26
5 AZ 15 4 25
6 FC Groningen 15 0 23
7 FC Utrecht 15 6 22
Bekijk de hele stand