Van Eersel duidelijk: "Qua wedstrijdritme stond hij even on hold"

Dennis van Eersel
Dennis van Eersel Foto: © Rijnmond

Bij Feyenoord keren steeds meer spelers terug van blessures, waardoor trainer Robin van Persie voor het eerst sinds zijn aanstelling wat meer mogelijkheden heeft bij het maken van zijn opstelling. 

Een opmerkelijke beslissing was dat Gijs Smal opnieuw op het middenveld begon, terwijl Oussama Targhalline op de bank bleef. Daarnaast kreeg Hugo Bueno de voorkeur boven Quilindschy Hartman als linksback. Volgens de analisten van RTV Rijnmond waren deze keuzes goed te verklaren.

"Hartman heeft gewoon minder ritme doordat hij lang geblesseerd is geweest", gaf Dennis Kranenburg aan in de Podcast Feyenoord. "En hij zei zelf ook dat hij over de wedstrijden die hij sindsdien heeft gespeeld, helemaal niet zo tevreden was. Als je dan Bueno en Smal hebt, die dat goed kunnen invullen, dan kies je voor zekerheid. Zeker in een belangrijke wedstrijd als tegen FC Twente. En wat Smal betreft, hij heeft de laatste wedstrijden wel laten zien dat hij ook op het middenveld uit de voeten kan."

Dennis van Eersel sloot zich hierbij aan en gaf aan dat hetzelfde gold voor Targhalline: "Wat voor Hartman geldt, geldt ook voor Targhalline. Feyenoord heeft geen oefenwedstrijd kunnen spelen en Targhalline was ook niet speelgerechtigd voor de Champions League. Ik wil niet zeggen dat hij twee weken heeft stilgestaan, want hij heeft natuurlijk doorgewerkt op het trainingsveld, maar qua wedstrijdritme stond hij even on hold. Ik kan me voorstellen dat dat meespeelde in deze overweging."

Lees meer:
0 reacties