Van der Gijp: "Die staat gewoon een labrador te interviewen"

Rene van der Gijp
Rene van der Gijp Foto: © BSR Agency

René van der Gijp heeft met grote verwondering zitten kijken naar de programmering bij Ziggo Sport van woensdagavond. Tijdens de voorbeschouwing van Girona – Feyenoord deed presentator Wytse van der Goot namelijk een interview met een labrador, de mascotte van de thuisploeg.

"Ik had het zelf niet gezien, maar mij werd door de redactie het filmpje opgestuurd", begint Van der Gijp bij Vandaag Inside. De oud-voetballer dacht aanvankelijk dat het filmpje afkomstig was van het programma van Martin Gaus, Natte Neuzen. "Toen dacht ik dat het van het programma van Martin Gaus, Natte Neuzen, was", legt hij uit.

Natte Neuzen is een tv-programma uit de jaren ‘90 waarin de behendigheid en gehoorzaamheid van honden wordt getest. "Die Wytse van der Goot, die staat gewoon een labrador te interviewen", gaat Van der Gijp verder. Hij lijkt echt verbaasd over het feit dat zo'n ludiek interview plaatsvond. De studio barst in lachen uit bij het zien van een afbeelding uit het interview, wat de absurditeit van de situatie benadrukt.

De kijkers waren dan ook getuige van een bijzondere televisie-moment, dat in de Nederlandse sportwereld voor hilariteit zorgde. Van der Gijp's onschuldige verbazing toont weer eens aan hoe verrassend en soms absurd de wereld van sportmedia kan zijn. Het blijft nog even afwachten of er meer van zulke unieke interviews zullen volgen.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
3/05
Heracles Almelo
18:45
Feyenoord
zo
11/05
Feyenoord
14:30
PSV
wo
14/05
Feyenoord
20:00
RKC Waalwijk
zo
18/05
SC Heerenveen
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 31 36 74
2 PSV 30 55 67
3 Feyenoord 30 36 62
4 FC Utrecht 31 19 62
5 FC Twente 30 12 48
6 AZ 30 14 47
7 Go Ahead Eagles 30 6 47
Bekijk de hele stand