Van den Elshout gefileerd: "Doet ongelooflijk zijn best maar..."

Tobias van den Elshout
Tobias van den Elshout Foto: © BSR Agency

Hans Kraay jr. heeft bepaald niet genoten van Feyenoord afgelopen weekend. De ploeg van Robin van Persie won met grote moeite van Fortuna Sittard en mag daarmee van geluk spreken.

"Wat was Feyenoord verschrikkelijk slecht. Robin van Persie werd de eerste tachtig minuten echt witter en witter", zegt Kraay jr. in Voetbal International, die vooral vond dat Feyenoord met enig fortuin won. "Tachtig minuten lang een grijs, grauw Feyenoord en de laatste minuten een very, very lucky Feyenoord. En over geluk gesproken. De 1-2 van Givairo Read, die gaat er als hij het nog tachtig keer zo probeert, nooit meer in."

Kraay jr. vindt wel dat de jonge spelers van Feyenoord niet genoeg weten te imponeren. "Ik ben een groot fan van Luciano Valente, maar ik heb de indruk dat de pijp bij hem echt volledig leeg is."

Hij is niet de enige die kritiek krijgt. "Thijs Kraaijeveld is hartstikke leuk voor de doorstroming van de jeugd naar het eerste. Daar kan die jongen ook niks aan doen, maar hij is echt nog lang geen basisspeler. En Tobias van den Elshout, middenvelder van Onder-21, doet ongelooflijk zijn best als linksbuiten, maar daar blijft het voorlopig ook bij."

Lees meer:
0 reacties