Van den Belt blij na Slot-nieuws: "Gelukkig is dat niet gebeurd"

Thomas van den Belt
Thomas van den Belt Foto: © Pro Shots

Volgend seizoen speelt Thomas van den Belt bij Feyenoord. Sinds donderdagochtend weet de middenvelder ook zeker dat Arne Slot zijn trainer wordt.

In de Telegraaf vertelt Van den Belt dat hij zich de laatste dagen geen zorgen maakte. "Je hebt er toch geen enkele invloed op, dus het heeft geen enkele zin om dat wel te doen", doelt hij op de transfersoap met Tottenham Hotspur. "Natuurlijk zie je wel wat voorbijkomen over het onderwerp. Eerst zag ik berichtjes dat de kans groot was dat Arne zou vertrekken. En nu is dan zeker dat Arne blijft. Dat is wel mooi."

"Ik kijk er naar uit om onder hem te gaan trainen, omdat ik denk daardoor een betere speler te kunnen worden", vervolgt hij. "Dat was ook een van de redenen voor mij om voor Feyenoord te kiezen. Als je vroeg tekent, weet je dat het risico bestaat dat de trainer nog weggekocht wordt. Gelukkig is dat niet gebeurd.”

Lees meer:
0 reacties
Laatste reacties
Stand
# Team GS DS P
1 Feyenoord 34 51 82
2 PSV 34 49 75
3 Ajax 34 48 69
4 AZ 34 33 67
5 FC Twente 34 39 64
6 Sparta Rotterdam 34 23 59
7 FC Utrecht 34 5 54
Bekijk de hele stand