Van Bronckhorst reageert op afgekeurde goal: "Voor ons goed, maar..."

Giovanni van Bronckhorst langs de lijn
Giovanni van Bronckhorst langs de lijn Foto: © Pro Shots

Giovanni van Bronckhorst is blij met de eerste driepunter van Feyenoord in het seizoen 2026/2027. De trainer weet echter ook dat er nog veel beter moet bij de Stadionclub.

Zoals het afmaken van kansen, in een wedstrijd die spannender werd dan nodig. "Zeker de eerste vijf minuten na rust, waarbij we kansen hebben om het goede spel dat we laten zien om te zetten in een uitslag waarmee de wedstrijd gespeeld is", zegt Van Bronckhorst bij ESPN.

"Dat hebben we niet gedaan en daarom kon je in de laatste fase in de problemen komen. Je moet dan alles op alles zetten om de wedstrijd te winnen, wat we ook gedaan hebben. Alleen wat je zegt: als je zoveel kansen creëert, dan moet een 0-1 uitslag veel meer zijn", meent hij. 

Achterover zitten kon de trainer niet. "Je zit niet rustig en bent volop aan het coachen. Je weet dat als Sparta direct gaat spelen, met de wissels die ze hebben veel snelheid aan de zijkanten en vroege voorzetten met een spits die kopsterk is, je scherp moet zijn. In die fase deden we er alles aan. We hebben veel ballen weg kunnen halen. Zeker bij de laatste, met de afgekeurde goal, staan we heel goed te verdedigen, waardoor er een overtreding gemaakt moet worden. Als je Sonneveld een kans geeft, dan weet je dat het gevaarlijk wordt."

Van Bronckhorst gaat ook nog in op de afgekeurde goal van Sonneveld waarbij vermeend een duw zou hebben gegeven. "Heel objectief mijn mening? Ik zag hem gelijk fluiten en meteen een beweging maken dat er met beide handen geduwd werd. Ik kan niet objectief zijn, want daardoor winnen wij deze wedstrijd. Voor ons is het goed, maar we moeten niet in de situatie komen dat het hier spannend blijft tot het einde."

Lees meer:
0 reacties