'Van Bronckhorst krijgt miljoenenbedrag van Besiktas na ontslag'

Giovanni van Bronckhorst in de dug out van Besiktas
Giovanni van Bronckhorst in de dug out van Besiktas Foto: © Pro Shots

Zaterdag werd bekend dat Besiktas Giovanni van Bronckhorst op straat heeft gezet. Volgens Turkse media krijgt de voormalig Feyenoorder een behoorlijke afkoopsom mee. 

Van Bronckhorst tekende afgelopen zomer bij de Turkse club en begon in eerste instantie nog goed. Naarmate de resultaten wat minder werd besloot de nummer vijf van de Süper Lig meteen keihard in te grijpen en de Nederlander en zijn staf al na vijf maanden te ontslaan. 

Omdat de 49-jarige oefenmeester een contract voor twee seizoenen, plus de optie voor nog een jaar, tekende, heeft hij nu recht op een behoorlijke ontslagpremie. Volgens Fanatik moet de club drie miljoen euro betalen aan Van Bronckhorst. Dat is inclusief de afkoopsommen voor de ontslagen stafleden. 

Feyenoord wint voor 50 (!) keer je inzet!

Feyenoord speelt zaterdag tegen Sparta Rotterdam. Wint Feyenoord de stadsderby? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Feyenoord! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
8/02
Feyenoord
21:00
Sparta Rotterdam
za
15/02
NAC Breda
18:45
Feyenoord
za
22/02
Feyenoord
20:00
Almere City
za
1/03
Feyenoord
21:00
NEC Nijmegen
za
8/03
Feyenoord
18:45
FC Groningen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Ajax 20 25 48
3 FC Utrecht 21 7 42
4 AZ 21 15 37
5 Feyenoord 20 17 36
6 FC Twente 20 14 35
7 Go Ahead Eagles 20 7 32
8 Fortuna Sittard 21 -9 26
Bekijk de hele stand