Van Bronckhorst geprezen: "Dat komt niet vaak voor in het voetbal"

Giovanni van Bronckhorst na zijn laatste wedstrijd bij Feyenoord
Giovanni van Bronckhorst na zijn laatste wedstrijd bij Feyenoord Foto: © Pro Shots

Even werd Giovanni van Bronckhorst genoemd als de opvolger van Arne Slot bij Feyenoord, echter lijkt dit niet door te gaan. In #DoneDeal, de podcast van Voetbalprimeur, wordt zijn eerste periode bij de Rotterdammers besproken. 

In vier jaar tijd veroverde Van Bronckhorst vijf prijzen als trainer van Feyenoord, waaronder de landstitel. "Hij is verschrikkelijk succesvol geweest. Hij kreeg misschien niet de credits van Arne Slot vanwege het voetbal", vertelt Kaj Ramsteijn.

"Wat mensen vergeten: in 2017 hebben we 34 speelrondes op de eerste plek gestaan. Dat komt niet vaak voor in het voetbal", vult Makaay aan. "Hij moest het bovendien met beperkte middelen doen."

Onlangs sloot Van Bronckhorst sloot een tweede periode als Feyenoord-trainer ook zelf uit. Zijn ambities liggen op dit moment in het buitenland.

Feyenoord wint voor 50 (!) keer je inzet!

Feyenoord speelt zaterdag tegen Sparta Rotterdam. Wint Feyenoord de stadsderby? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Feyenoord! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
8/02
Feyenoord
21:00
Sparta Rotterdam
za
15/02
NAC Breda
18:45
Feyenoord
za
22/02
Feyenoord
20:00
Almere City
za
1/03
Feyenoord
21:00
NEC Nijmegen
za
8/03
Feyenoord
18:45
FC Groningen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Ajax 20 25 48
3 FC Utrecht 21 7 42
4 AZ 21 15 37
5 Feyenoord 20 17 36
6 FC Twente 20 14 35
7 Go Ahead Eagles 20 7 32
8 Fortuna Sittard 21 -9 26
Bekijk de hele stand