Van Bodegom en Eenhoorn in de clinch? "Ze lagen elkaar niet zo"

Robert Eenhoorn
Robert Eenhoorn Foto: © Orange Pictures

Dennis te Kloese gaat spoedig bij Feyenoord vertrekken. Ondanks dat gegeven, leek Feyenoord niet van slag te zijn geraakt bij het duel tussen de Rotterdammers en FC Groningen.

"Wat opvallend was is dat Te Kloese zijn afscheid heeft aangekondigd en er geen spandoeken waren, en ook geen spreekkoren. Helemaal niks", zegt Valentijn Driessen erover bij Kick-Off van De Telegraaf.

"Eigenlijk een heel normale, rustige Feyenoord - FC Groningen. Zoals het hoort, eigenlijk. Volgens mij zien de supporters dat er veranderingen op komst zijn bij Feyenoord", meent Driessen.

Dus kan Feyenoord zich rustig focussen op een opvolger. Daarbij valt de naam van Robert Eenhoorn veel. "Volgens mij hebben Van Bodegom en Eenhoorn, nog voordat te Kloese er was, ooit een gesprek gehad. En ze lagen elkaar niet zo. Het ging onder meer over inzicht in financiën".

Driessen vindt echter dat financiën niet leidend moeten zijn. "Dan denk ik ook: daar heb je een financieel directeur voor, om dat allemaal te regelen. Een algemeen directeur is veel breder georiënteerd, maar dat leek meer op een stuk om mee te slaan". 

"Maar nu staat volgens mij de deur ook bij Van Bodegom open, in ieder geval om het gesprek aan te gaan", meent Driessen. "Van Bodegom zou gek zijn als hij dat zou afkappen voordat ze met elkaar om de tafel gaan zitten".

Mocht Eenhoorn komen, zou Max Huiberts ook kunnen komen. Hij leidde AZ tot grote hoogtes. "Idealiter wordt de twee-eenheid bij AZ, Eenhoorn-Huiberts, in ere hersteld bij Feyenoord". 

Lees meer:
0 reacties