Van Beek leeft mee met geblesseerde vriend: "Eerst met rust gelaten"

Sven van Beek
Sven van Beek Foto: © Orange Pictures

Justin Bijlow raakte in de wedstrijd tegen AZ wederom zwaar geblesseerd en staat een tijdje aan de kant. Vriend en oud-Feyenoorder Sven van Beek leeft mee met de doelman, laat hij weten bij ESPN.

"Ik voelde mezelf wel een beetje in hem. Ik had hem de eerste paar dagen met rust gelaten en daarna een bericht gestuurd", vertelt Van Beek die zich goed kan inleven in de gevoelens van Bijlow. "Die voelt zich echt kloten op dit moment. Dat zag je ook op het veld toen hij in huilen uitbarstte. Die jongen wil misschien ooit nog een vervolgstap maken en bij het Nederlands Elftal zat hij er ook goed bij. Dan voel je wel met zo'n iemand mee, dat is wel balen", vertelt de verdediger van Heerenveen die nog altijd goed bevriend is met de sluitpost van Feyenoord. "We komen bij elkaar op verjaardagen en hebben oud en nieuw nog met elkaar gevierd."

"Ik begrijp wel wat hij meemaakt, ja. Maar dat kan je ook zien als je 'plat' naar hem kijkt kan je zelf ook wel bedenken dat het niet leuk is. Maar ik weet wel wat hij moet doorstaan. Al die mensen die berichtjes sturen etc. Ik weet niet of je daar altijd op zit te wachten, daarom had ik hem ook even gelaten de eerste paar dagen", besluit hij.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
18/01
Willem II
20:00
Feyenoord
zo
2/02
Ajax
14:30
Feyenoord
za
8/02
Feyenoord
21:00
Sparta Rotterdam
za
15/02
NAC Breda
18:45
Feyenoord
za
22/02
Feyenoord
20:00
Almere City
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 18 46 46
2 Ajax 18 22 42
3 FC Utrecht 17 6 36
4 Feyenoord 17 19 35
5 FC Twente 18 15 34
6 AZ 18 14 33
7 Go Ahead Eagles 18 6 28
Bekijk de hele stand