Van Basten ziet 'hele rare beslissing' in Rotterdamse stadsderby

Marco van Basten
Marco van Basten Foto: © Pro Shots

Feyenoord won zondag de stadsderby van Sparta Rotterdam. De thuisploeg kwam op voorsprong door een benutte penalty van David Hancko, maar volgens Marco van Basten was die strafschop onterecht.

Yankuba Minteh ging even na de rust naar de grond na contact met Django Warmerdam. "Je ziet dat de aanvaller (Minteh, red.) de bal wil voorgeven, maar hij tikt de bal eerst met zijn linkerbeen weg, en schiet dan mis met zijn rechter", zegt Van Basten in het Ziggo Sport-programma Rondo. "Daardoor valt hij, en pas daarna komt die verdediger (Warmerdam, red.) tegen hem aanlopen."

"Dat is in mijn optiek geen overtreding", is de duidelijke mening van de oud-voetballer. "Die jongen mist gewoon de bal. Het is mijn optiek een hele rare beslissing om daar een penalty voor te geven. De schoen van Minteh komt tussen de benen van die verdediger. Ze raken elkaar niet eens."

Feyenoord wint voor 50 (!) keer je inzet!

Feyenoord speelt zaterdag tegen NAC Breda. Wint Feyenoord in Breda? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Feyenoord! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
15/02
NAC Breda
18:45
Feyenoord
za
22/02
Feyenoord
20:00
Almere City
za
1/03
Feyenoord
21:00
NEC Nijmegen
za
8/03
Feyenoord
18:45
FC Groningen
zo
16/03
FC Twente
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Ajax 21 27 51
3 FC Utrecht 22 6 42
4 AZ 22 17 40
5 Feyenoord 21 20 39
6 FC Twente 21 14 36
7 Go Ahead Eagles 21 5 32
8 Fortuna Sittard 22 -11 26
Bekijk de hele stand