Valentijn Driessen: "Feyenoord mocht van geluk spreken met 0-0"

Feyenoord heeft opnieuw punten laten liggen in de Eredivisie. De ploeg van Pascal Bosschaart speelde zaterdagavond met 0-0 gelijk tegen NAC Breda, een uitslag die de zorgen over de vorm van de Rotterdammers vergroot. Ondanks het feit dat Feyenoord als favoriet aan de aftrap stond, wist de ploeg nauwelijks tot goed uitgespeelde kansen te komen en ontsnapte het zelfs aan een nederlaag.

Voetbalanalist Valentijn Driessen zag een Feyenoord dat worstelde met het felle spel van de thuisploeg. "Het zit bij Feyenoord op dit moment natuurlijk niet zoals het zou moeten zijn. Want anders had de trainer er ook normaal gezeten. En ook veel blessuregevallen. Bij een avondje NAC is het heel moeilijk als je meegaat in het spel van NAC. Dat vechtvoetbal dat we ook zaterdagavond weer zagen. Dan wordt het moeilijk als je niet in vorm bent. En dat blijkt dat Feyenoord niet in vorm is, want ze konden niet onder de druk uitspelen. En ik vond dat ze nog van geluk mochten spreken met een 0-0. Niet alleen vanwege die penalty, maar ook vanwege de kansen die NAC in de slotfase nog kreeg zodat het zomaar de volgende domper kon zijn."

Driessen had ook lovende woorden over voor de inzet van NAC. "Volgens mij was dat Heracles, die zich heel eenvoudig staande hielden in Breda. En dat zijn de wedstrijden die er dan tussen zitten. Maar Ajax een gelijkspel, Feyenoord een gelijkspel. Tegen dat soort tegenstanders, daar gaan ze er in Breda met z'n allen voor zitten. En dan zie je waar toe het kan leiden. Ik denk dat Feyenoord zelfs goed is weggekomen daar", besluit hij De Telegraaf.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
Feyenoord
16:45
Go Ahead Eagles
wo
2/04
Feyenoord
20:00
FC Groningen
za
5/04
AZ
16:30
Feyenoord
za
12/04
Fortuna Sittard
16:30
Feyenoord
vr
25/04
Feyenoord
21:00
PEC Zwolle
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand