Ueda binnenkort in de basis? "Dat verwacht ik nog steeds niet"

Ayase Ueda
Ayase Ueda Foto: © Pro Shots

Nu Santiago Gimenez al weken hopeloos uit vorm is klinkt de roep om een basisplaats voor Ayase Ueda steeds meer. De stand-in van de Mexicaan kwam in twintig invalbeurten ook slechts tot één doelpunt.

Dennis van Eersel vindt dat de Japanner nog niet genoeg de kans heeft gehad om zich te laten zien. "Ik vind dat je Ueda pas echt kan beoordelen als hij vijf wedstrijden achter elkaar heeft mogen starten, dan kan je een eerlijke balans opmaken", stelt hij in de FC Rijnmond Podcast. Als je dit doet, zal Ueda ook doelpunten voor Feyenoord gaan maken."

Journalist Dennis Kranenburg ziet overeenkomsten met vorig jaar, toen Gimenez nog tweede spits achter Danilo was. "Toen waren er ook geluiden: moet je Gimenez niet een keer vijf wedstrijden achter elkaar laten staan? Dat bleek wel te kloppen, terwijl Danilo het niet zo heel slecht deed", merkt hij op. "Het is ook bijzonder hoe een jaar later deze discussie weer naar voren komt."

Toen gaf Arne Slot uiteindelijk de voorkeur aan Gimenez, die de kans met beide handen greep. "Dat verwacht ik bij Gimenez en Ueda nog steeds niet. Ik denk dat Gimenez zoveel krediet heeft opgebouwd", aldus Van Eersel. "Niet alleen bij het publiek, maar ook bij de trainer. Die harde wissel gaat denk ik niet gebeuren."

Feyenoord wint voor 50 (!) keer je inzet!

Feyenoord speelt woensdag tegen RKC Waalwijk. Wint Feyenoord in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Feyenoord! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
wo
14/05
Feyenoord
20:00
RKC Waalwijk
zo
18/05
SC Heerenveen
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 32 33 74
2 PSV 32 59 73
3 Feyenoord 32 38 65
4 FC Utrecht 32 17 62
5 FC Twente 32 16 54
6 AZ 32 20 53
7 Go Ahead Eagles 32 3 48
Bekijk de hele stand