Truus van Gaal blikt terug: "Ja dag, ik ben Feyenoorder"

Louis van Gaal met zijn vrouw Truus
Louis van Gaal met zijn vrouw Truus Foto: © Pro Shots

Truus van Gaal leerde Louis van Gaal kennen toen ze als hoofd evenementen van Nationale Nederlanden zocht naar een spreker voor het WK van 1994 in de Verenigde Staten. De huidige partner van de oefenmeester was in eerste instantie niet zo happig om hem daarvoor te vragen. 

Truus van Gaal dacht in eerste instantie aan Dick Advocaat, maar die kon niet. "Advocaat was de eerste die zei: Je moet eens aan Louis van Gaal denken", blikt ze terug in het programma Eva. "Ik dacht: Ja, dag, ik ben Feyenoorder. Ik ben Rotterdammer. Ik zei dat dat niet ging gebeuren." Louis van Gaal was op dat moment hoofdtrainer van Ajax.

De Raad van Bestuur vond dat Truus van Gaal tóch de toenmalige trainer van Ajax moest polsen, maar daar had ze nog steeds weinig zin in. "Toen zei mijn hoogste baas: Truus, je moet niet vergeten dat jij uitvoert en wij bepalen wat je moet doen. Toen dacht ik: Zo is het natuurlijk wel, en heb ik Louis gebeld", besluit ze. 

Lees meer:
0 reacties