Torny dolblij na bekerstunt: "Ik ga in polonaise terug naar Twente"

Jessica Torny
Jessica Torny Foto: © Pro Shots

Feyenoord Vrouwen heeft donderdagavond voor een enorme stunt gezorgd. De Rotterdammers schakelden in de kwartfinale van het bekertoernooi regerend bekerhouder FC Twente Vrouwen uit door met 3-0 te winnen.

Het zorgt voor vreugde bij Feyenoord Vrouwen-coach Jessica Torny. "Eindelijk hebben we een sterk middenveld en een spits die in twee duels drie keer kan scoren. Dat hebben we heel lang gemist", geeft ze aan in gesprek met het Algemeen Dagblad. Daar is Torny dan ook blij mee.

"Of ik meest blije Tukker ben? Daar zou je weleens gelijk in kunnen hebben. Ik ga in ieder geval in polonaise terug naar Twente", lacht de trainster. Feyenoord Vrouwen kwam in eigen huis al na acht minuten op voorsprong en verdubbelde de marge na een halfuur spelen. In de tweede helft volgde ook nog de 3-0.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/08
Feyenoord
18:45
NAC Breda
za
16/08
Excelsior
18:45
Feyenoord
zo
31/08
Sparta Rotterdam
14:30
Feyenoord
za
13/09
Feyenoord
21:00
SC Heerenveen
wo
17/09
Feyenoord
20:00
Fortuna Sittard
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
8 Feyenoord 0 0 0
9 Fortuna Sittard 0 0 0
10 Go Ahead Eagles 0 0 0
11 Heracles Almelo 0 0 0
Bekijk de hele stand