Toornstra gaat nog een jaar door: "Speelt mee, die wil ik halen"

Jens Toornstra
Jens Toornstra Foto: © BSR Agency

Jens Toornstra denkt nog niet aan stoppen met voetbal. De 36-jarige middenvelder van Sparta Rotterdam heeft een duidelijk doel: het bereiken van vijfhonderd wedstrijden in de Eredivisie. De oud-speler van onder meer Feyenoord en FC Utrecht staat momenteel op 490 competitieduels.

"Dat speelt wel mee, die wil ik graag halen", vertelt Toornstra bij Goedemorgen Eredivisie. De routinier moet de laatste weken vaker genoegen nemen met een rol als invaller, maar blijft vertrouwen houden in het behalen van zijn mijlpaal. "Maar ik ga ervan uit dat ik het wel ga halen." De middenvelder, die nog een contract tot medio 2027 heeft, reageert vervolgens instemmend op de opmerking dat hij misschien nog een seizoen nodig heeft. "Ik heb nog iets meer dan 34 wedstrijden", zegt hij later.

Ondertussen werd ook een mogelijke terugkeer naar ADO Den Haag geopperd. Volgens Aad de Mos zou dat een logische stap zijn voor de ervaren middenvelder. "Als hij slim is, gaat hij volgend seizoen Eredivisie spelen bij ADO", stelt de oud-trainer. "Dat is het beste. Ze kunnen wel routine gebruiken op het middenveld. Het zou voor hem de cirkel rondmaken."

Toornstra zelf heeft nog niets gehoord over een mogelijke terugkeer naar Den Haag. "Maar het zou wel een mooie cirkel zijn. Het is een romantische gedachte, maar ik ben niet iemand die, als het even tegenzit, gelijk zijn heil ergens anders gaat zoeken", besluit hij.

Lees meer:
0 reacties