'Toekomst Gernot Trauner onzeker': "Dat is nog maar zeer de vraag"

Gernot Trauner
Gernot Trauner Foto: © Pro Shots

Gernot Trauner beleeft een ongelukkig seizoen bij Feyenoord. De Oostenrijkse verdediger kwam dit seizoen door blessureleed nog niet in actie voor de Rotterdammers.

Trauner werd in september geopereerd aan zijn knie. De 33-jarige verdediger kan zich daardoor nog niet bewijzen, maar zou dat wel graag willen met het oog op zijn aflopende contract in De Kuip.

De Oostenrijker was jarenlang een vaste waarde bij Feyenoord en vormde met David Hancko een ijzersterk duo. Met de komst van Anel Ahmedhodzic en Tsuyoshi Watanabe is het nog maar de vraag of Trauner zijn plek terugkrijgt als hij weer fit is. 

"Trauner heeft eerder aangegeven dat hij blij is om bij Feyenoord te zijn, al is het nog zeer de vraag of het contract van Trauner verlengd gaat worden", schrijven Dennis Kranenburg en Dennis van Eersel op de website van Rijnmond. "Gezien zijn staat van dienst is het wel te hopen dat de verdediger niet via de zijdeur vertrekt." Trauner werd eerder al in verband gebracht met een transfer naar Bundesliga-club Hoffenheim. 

Zet in op Feyenoord tegen Ajax!

Feyenoord speelt zondagmiddag de Klassieker bij Ajax. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
14/12
Ajax
14:30
Feyenoord
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
zo
11/01
SC Heerenveen
12:15
Feyenoord
zo
18/01
Feyenoord
16:45
Sparta Rotterdam
zo
25/01
Feyenoord
16:45
Heracles Almelo
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 15 29 40
2 Feyenoord 15 23 34
3 NEC Nijmegen 15 14 27
4 Ajax 15 8 26
5 AZ 15 4 25
6 FC Groningen 15 0 23
7 FC Utrecht 15 6 22
Bekijk de hele stand