Timon Wellenreuther: "De afgelopen weken waren heel moeilijk"

Timon Wellenreuther
Timon Wellenreuther Foto: © Pro Shots

Timon Wellenreuther was na afloop van het duel tussen Feyenoord en Heracles Almelo vooral blij met de overwinning. De doelman vond de Rotterdammers goed starten aan de wedstrijd.

"De eerste helft was echt goed", begon Wellenreuther voor de camera van ESPN. "In de tweede helft hadden we wat moeilijke momenten. Het was niet perfect, natuurlijk. We kunnen op dit moment ook geen perfecte wedstrijd verwachten. We doen zo ontzettend ons best. De afgelopen weken waren heel moeilijk."

"De drie punten zijn nu het meest belangrijk. En natuurlijk heb je wat mindere fases in een wedstrijd", vervolgde de doelman. "We hebben goed verdedigd. Ze krijgen twee kansen, een penalty en een schot, en scoren twee keer. Over het geheel bezien was het best een goede wedstrijd."

"Een opluchting? Ja, we hebben kwaliteit en we hebben heel goede spelers voorin", ging de Duitser verder. "Zij kunnen altijd een goal maken. Soms moet je gewoon even verdedigen als de tegenstander iets beter is dan je verwacht, en dan moet je wachten op de counter en de individuele kwaliteit. En dat deed Anis."

De Feyenoorder gaf aan te hopen dat de blessuregevallen meevallen. Ook tegen Heracles vielen een aantal spelers uit met klachten. "Het is helaas niks nieuws. We hebben veel blessures gehad. Hopelijk valt het mee en zijn ze volgende week weer terug", aldus Wellenreuther.

Zet in op de WK-finale!

Zondag staat de WK-finale op het programma! Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties