'Timber ondergaat MRI-scan; Hwang pas terug tegen Bayern München'
Feyenoord moet het in de komende wedstrijd sowieso doen zonder Bart Nieuwkoop en Inbeom Hwang. Beide spelers zijn tegen FC Utrecht en Rijnsburgse Boys niet inzetbaar. Zo maakt clubwatcher Dennis Kranenburg bekend op X. Er is ook nieuws over de aanvoerder.
Middenvelder Quinten Timber moet namelijk een MRI-scan ondergaan, om zo te bepalen hoe erg zijn blessure is. Feyenoord hoopt over anderhalve week weer te beschikken over Nieuwkoop. Er is hoop dat hij tegen Willem II weer wat speelminuten kan maken. Hwang gaat de komende wedstrijden in ieder geval missen. Bij de Zuid-Koreaan wordt gehoopt op een terugkeer tegen Bayern München.
Quinten Timber viel afgelopen maandag met een blessure uit in het oefenduel met Fortuna Düsseldorf. Het is nog niet duidelijk of, en hoe lang, de middenvelder niet inzetbaar is voor Feyenoord. Het thuisduel met FC Utrecht had hij sowieso gemist, vanwege een schorsing.