Timber geniet van drukke weken: "Het is een mentaal spelletje"

Quinten Timber
Quinten Timber Foto: © BSR Agency

Het zijn drukke weken voor Feyenoord. Woensdagavond werd de Klassieker nipt verloren, zaterdag pakte de ploeg drie punten tegen AZ en woensdag staat er weer een Champions League-wedstrijd op het programma. Quinten Timber ervaart het niet als iets negatiefs.

"We spelen zoveel wedstrijden deze dagen. Woensdag is weer Champions League dus daar focussen we ons weer op", zegt Timber bij ESPN, na de 3-2 zege op AZ. "Ik heb er weer zin in moet ik zeggen. Het is een mentaal spelletje. Je moet je mentaal voorbereiden en dan gaat je lichaam vanzelf wel. Het kost energie, maar daarom spelen we voetbal."

De vele wedstrijden hebben ook een voordeel. De kater van woensdag is nu snel weggespoeld, al was er bij Timber sowieso geen paniek. "Ik denk als je kijkt naar de laatste wedstrijden, laten we zeggen vanaf Girona, hebben we elke wedstrijd gewonnen behalve tegen Ajax helaas. Misschien is het dan één dipje, maar voor de rest goed."

Lees meer:
0 reacties