Thomas Beelen: "Toen besloot ik dat ik naar één van die clubs wilde"

Thomas Beelen
Thomas Beelen Foto: © BSR Agency

Thomas Beelen maakte vorig jaar zomer de overstap van PEC Zwolle naar Feyenoord. De centrale verdediger doet het goed in Rotterdam, maar hij had net zo goed bij PSV kunnen spelen. De Eindhovenaren hadden namelijk ook interesse.

"In anderhalf jaar van de bank in Onder-21 naar in de belangstelling van Feyenoord, PSV, FC Twente en AZ", vertelt Beelen aan Voetbal International. "Zo snel ging het bij mij. Ik trainde mee met de selectie van PEC, Schreuder en Plat gaven me een kans, ik ben nooit meer uit het elftal gegaan en vervolgens heb je de clubs voor het uitkiezen. Je zou er in de war van kunnen raken."

"FC Twente en AZ meldden zich eerst", herinnert de centrale verdediger. "Mooie clubs, allebei en misschien wel een logische stap na Zwolle. Maar toen PSV kwam en mijn agent Orlando Engelaar me vertelde dat óók Feyenoord interesse toonde, had ik al besloten dat ik naar een van die clubs zou gaan."

"Via Twente en AZ kom je niet makkelijk terecht in de Nederlandse top en dat was wel waar ik graag wilde spelen. Als je kijkt waar ik vandaan kom, kan ik niet níét naar de top gaan. Uiteindelijk gaf Feyenoord me het beste gevoel, omdat ik dacht dat ik er veel zou kunnen leren en er ook goed paste. Maar als het aan mij ligt, is dit nog maar het begin", aldus Beelen.

Feyenoord wint voor 50 (!) keer je inzet!

Feyenoord speelt vrijdag tegen PEC Zwolle. Wint Feyenoord in De Kuip? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Feyenoord! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
vr
25/04
Feyenoord
21:00
PEC Zwolle
za
3/05
Heracles Almelo
18:45
Feyenoord
zo
11/05
Feyenoord
14:30
PSV
wo
14/05
Feyenoord
20:00
RKC Waalwijk
zo
18/05
SC Heerenveen
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 30 36 73
2 PSV 29 53 64
3 Feyenoord 29 32 59
4 FC Utrecht 30 15 59
5 FC Twente 29 14 48
6 AZ 29 14 46
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
Bekijk de hele stand