Theo Janssen niet gecharmeerd van Feyenoord: "Missen creativiteit"
Feyenoord kwam afgelopen zondag uitgebreid aan bod bij Studio Voetbal. Zowel Theo Janssen als Ibrahim Afellay waren niet gecharmeerd van wat ze zondag zagen in het gewonnen duel tegen Sparta.
Theo Janssen verwacht gezien het spel van afgelopen zondag dan ook een moeilijk duel donderdag tegen AS Roma. "Ik verwacht dat het wel een lastige wedstrijd gaat worden. Ze hebben net een nieuwe trainer, waarmee ze meer aanvallend voetbal spelen. En ze hebben gewoon hele goede spelers, met name voorin. Als je Feyenoord ziet vandaag is het niet best. Ze missen creativiteit en ze zijn heel afhankelijk van de buitenspelers."
Over Ayase Ueda had Janssen ook een mening: "Ueda in de spits was heel matig. Hij was niet betrokken in de combinatie, verspeelde de bal heel vaak als hij al de bal kreeg en was behoorlijk onzichtbaar", concludeert hij.
Ook de aangeschoven Ibrahim Afellay ziet dat het niet geweldig is in Rotterdam. "Op de flanken komt bijna heel het seizoen al niets vandaan. Ze hebben buitenspelers nodig die gewoon eens buitenom gaan of die bal in het strafschopgebied gooien. Het zegt heel veel dat Geertruida de tweede topscorer is. Hij speelt heel het seizoen al rechtsback, maar hij komt heel vaak in het strafschopgebied als tweede spits", besluit hij.