Theo Hernández gebeten hond na actie: "De club wil van hem af"

Theo Hernandez na zijn rode kaart
Theo Hernandez na zijn rode kaart Foto: © Pro Shots

De uitschakeling van AC Milan door Feyenoord in de Champions League heeft diepe sporen nagelaten, vooral bij Theo Hernández. De Franse verdediger beleefde een rampzalige avond, waarin hij door twee onnodige gele kaarten voortijdig het veld moest verlaten. Zijn rode kaart bracht Milan in de problemen, waarna de ploeg in ondertal de gelijkmaker incasseerde en uiteindelijk werd uitgeschakeld. De kritiek in Italië was niet mals, en Hernández kreeg de volle laag van de media.

Bijna een etmaal na de deceptie doorbreekt Hernández de stilte op Instagram. In een emotionele boodschap richt hij zich tot zijn ploeggenoten en de fans: "Voetbal is onvoorspelbaar: het brengt ons zowel grote vreugde als pijnlijke momenten. Vandaag voel ik enorme frustratie. Ik bied mijn excuses aan aan mijn teamgenoten, omdat ik ze met tien man heb achtergelaten, en aan de fans, die ons altijd steunen. Maar deze club is een familie, en samen zullen we weer opstaan. Laten we het samen doen. En ik eerst. Forza Milan."

Maar de Italiaanse media waren genadeloos. Corriere della Sera kopte hard met ‘Theo’s waanzin’ en gaf de verdediger een vernietigend rapportcijfer 3. "De Euroflop van de Rossoneri is meer het gevolg van hun eigen tekortkomingen dan van de kwaliteiten van Feyenoord. Theo is gek, Milan moet serieus overwegen om hem van de hand te doen."

Ook Gazzetta dello Sport ziet een sombere toekomst voor Hernández bij de club. "Hij wilde zijn contract verlengen, maar dat lijkt nu ver weg. Een breuk in de zomer is logisch en waarschijnlijk. De club wil van hem af."

Het lijkt erop dat de rode kaart niet alleen gevolgen had voor de Champions League-droom van Milan, maar ook voor de toekomst van Theo Hernández bij de club. De komende maanden zullen uitwijzen of zijn tijd in San Siro ten einde loopt.

Lees meer:
0 reacties