Te Kloese blij met Feyenoorder: "Ik ben er best wel trots op"
Dennis te Kloese is heel blij met Hwang In-beom. De middenvelder is sinds zijn komst naar Rotterdam een van de sterkhouders van Feyenoord.
Hwang kwam afgelopen zomer voor zeven miljoen euro over van Rode Ster, maar bij Te Kloese was hij al langer in beeld. "Ik heb hem al heel lang gevolgd. Ik vond hem heel indrukwekkend toen hij jong was. Toen was hij al heel volwassen in zijn spel", herinnert de algemeen directeur van Feyenoord in Goedemorgen Eredivisie. "Ik wilde hem eerder al halen bij LA Galaxy, maar toen grepen we ernaast."
Nu sloeg Te Kloese dus wel succesvol toe met de komst van de Zuid-Koreaan. "In dit geval vond ik het, met alle jonge jongens die we hebben en het proces met een nieuwe trainer, wel fijn om een volwassen speler te hebben. Die jongen is een goede aanvulling, maar ook jongens om hem heen groeien", legt hij uit. "Ik ben er best wel trots op."