Supportersvereniging Feyenoord richt zich tot KNVB: "Heel duidelijk"

Supporters van Feyenoord
Supporters van Feyenoord Foto: © Pro Shots

FSV De Feijenoorder heeft zich uitgesproken over de aanstelling van Frank Paauw als voorzitter bij de KNVB. De supportersvereniging van Feyenoord maakt zich serieus zorgen om de toekomst van supporters.

Als commissaris van de Amsterdamse politie liet Paauw zich vaak negatief uit over voetbalsupporters en opperde al om het aantal uitsupporters te beperken of om er zelfs mee te stoppen om de supportersproblematiek tegen te gaan. "Met de eerdere uitspraken en visie van Frank Paauw zien wij als vereniging geen positieve ontwikkeling in de supporsterswereld", klinkt het statement van De Feijenoorder.

"Voor de vereniging is het heel duidelijk dat Frank Paauw, mede door eerdere uitspraken, niet de geschikte persoon voor de normalisering in de verhoudingen rondom voetbalwedstrijden", vervolgt de supportersvereniging. "Iemand die zich zo keert tegen volle stadions, vakken leeg wenst te laten en fanatieke sfeer verhogende groepen wilt weigeren, hoort niet thuis op een plek waar hij of zij juist deze cultuur dient te beschermen. Voetbal zonder supporters is niets."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
18/01
Willem II
20:00
Feyenoord
zo
2/02
Ajax
14:30
Feyenoord
za
8/02
Feyenoord
21:00
Sparta Rotterdam
za
15/02
NAC Breda
18:45
Feyenoord
za
22/02
Feyenoord
20:00
Almere City
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 18 46 46
2 Ajax 18 22 42
3 FC Utrecht 18 7 39
4 Feyenoord 18 18 35
5 FC Twente 18 15 34
6 AZ 18 14 33
7 Go Ahead Eagles 18 6 28
Bekijk de hele stand