Steven Bergwijn ontsnapt aan schorsing: "Gezien en beoordeeld"

Steven Bergwijn tegen Feyenoord
Steven Bergwijn tegen Feyenoord Foto: © BSR Agency

Steven Bergwijn baarde in de Klassieker tegen Feyenoord opzien door een mep uit te delen aan Bart Nieuwkoop. De aanvoerder van de Amsterdammers ontsnapte in De Kuip aan een rode kaart.

De Telegraaf weet nu te melden dat Bergwijn definitief niet geschorst gaat worden voor het uitdelen van de klap aan de Feyenoorder. "Volgens een woordvoerder van de KNVB heeft Dieperink de situatie wel gezien en beoordeeld, waardoor de aanklager betaald voetbal niet meer in actie kan komen om over te gaan tot een zaak op basis van tv-beelden", zo schrijft Jeroen Kapteijns.

Dit betekent dat Bergwijn dus 'gewoon' in actie kan komen tegen FC Twente. Een eventuele schorsing van Bergwijn zou voor Ajax een volgende klap zijn, aangezien trainer John van 't Schip het sowieso niet breed heeft wat aanvallers betreft. Steven Berghuis en Brian Brobbey waren tegen Feyenoord namelijk al afwezig met een blessure.

Feyenoord wint voor 50 (!) keer je inzet!

Feyenoord speelt zaterdag tegen Sparta Rotterdam. Wint Feyenoord de stadsderby? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Feyenoord! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
8/02
Feyenoord
21:00
Sparta Rotterdam
za
15/02
NAC Breda
18:45
Feyenoord
za
22/02
Feyenoord
20:00
Almere City
za
1/03
Feyenoord
21:00
NEC Nijmegen
za
8/03
Feyenoord
18:45
FC Groningen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Ajax 20 25 48
3 FC Utrecht 21 7 42
4 AZ 21 15 37
5 Feyenoord 20 17 36
6 FC Twente 20 14 35
7 Go Ahead Eagles 20 7 32
8 Fortuna Sittard 21 -9 26
Bekijk de hele stand