Sterling-komst zorgt voor enthousiasme: "Wordt een paradijsvogel"

Hans Kraay jr. was enorm verbaasd door de komst van Raheem Sterling naar Feyenoord. De Engelse international tekende donderdag een contract in de Kuip. 

Sterling heeft grote clubs achter zijn naam staan, maar kwam de laatste maanden niet meer in actie. "Van Liverpool voor meer dan zestig miljoen naar Manchester City, naar Chelsea voor 58 miljoen, voor Arsenal gespeeld", somt Kraay jr. in Voetbalpraat op ESPN. "Dan ga je gelijk zoeken of hij 38 of 39 is? Nee. Heeft hij 17 knieblessures gehad? Nee, ook niet."

Kraay heeft er vertrouwen in dat Sterling een succes wordt bij Feyenoord. "Dat hij het eventjes kwijt is in de Premier League, dat kan. Het kan niet anders dat hij in het paradijs voor aanvallers een paradijsvogel wordt", voorspelt de analist. "Het kan niet anders dan dat dit heel veel te maken heeft met heel veel respect voor Robin van Persie."

Lees meer:
0 reacties