Stekelenburg over eerste doelman EK: "Koeman heeft keuze gemaakt"

Jeroen Stekelenburg denkt te weten dat Ronald Koeman al weet wie hij op doel gaat zetten op het EK. De journalist vertelt in Studio Voetbal dat hij alle persconferenties nauwlettend heeft gevolgd en dat hij daaruit kan opmaken wie het wordt. Justin Bijlow komt niet meer in de plannen voor, zo kunnen wij opmaken.
Stekelenburg geeft tekst en uitleg. "Ik heb alle persmomenten met Koeman de afgelopen weken meegemaakt natuurlijk. Ergens zei Koeman dat hij in zijn hoofd wel heeft zitten wie de eerste doelman gaat zijn op het EK. En dat wordt Bart Verbruggen. Flekken was in zijn laatste interland natuurlijk heel ongelukkig. Als je hem meeneemt naar dat toernooi en hij moet hij er opeens in, dan zou die wedstrijd tegen Ierland de laatste smaak zijn die Flekken aan het Nederlands elftal overgehouden zou hebben."
De journalist denkt dat het slechte optreden tegen Ierland de reden is dat hij mocht starten tegen Schotland. "Ik denk dat je het wel in dat licht moet zien. Koeman heeft al gezegd dat hij komende dinsdag met Verbruggen gaat spelen. Ik heb het idee dat dat zijn eerste keus gaat zijn, omdat Justin Bijlow er niet bij is. Ze hebben vertrouwen in Bart Verbruggen en die heeft het ook gewoon goed gedaan in de vier wedstrijden die hij heeft gekeept.”
Pierre van Hooijdonk is het eens met Stekelenburg. "Ik denk dat Koeman al wel een keuze heeft gemaakt. Ik denk dat dit voor Flekken een hele belangrijke wedstrijd was, waarin hij nog één keer de kans kreeg om voor het EK zijn visitekaartje af te geven en een plek in de selectie af te dwingen. En dat is gelukt, denk ik." Rafael van der Vaart twijfelt nog. "Collega Rafael van der Vaart weet nog niet zeker of Koeman al een knoop heeft doorgehakt. De analyticus is bovendien erg positief over het optreden van Flekken tegen Schotland. “Ik denk dat de strijd wat betreft de keepers nog wel open is, zeker na deze wedstrijd", aldus de oud-voetballer.
Zet € 10 in & ontvang € 50 aan FREE bets!
Heb jij vertrouwen in Feyenoord woensdagavond? Zet € 10 in op Feyenoord scoort tegen AC Milan en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (nieuwe spelers, 24+)

Priske voer eigen koers bij Feyenoord: "Hij kreeg nooit een kans"
Van der Gijp over Feyenoord-stunts: "Dat waren uitzonderingen"
Verweij ziet trend ontstaan: "Verkopen liever niet aan Feyenoord"
Voormalig Feyenoord-talent stopt op 32-jarige leeftijd met voetbal
Driessen snapt Feyenoord niet: "Die wil je er gewoon bij hebben"
Igor Paixão laat via Instagram van zich horen na ontslag Priske
Bosschaart ziet in: "We hebben allen niet het vereiste diploma"
Van der Gijp haalt uit naar Feyenoorder: "Wat een lul ben je dan"
VIDEO | Eerste beelden van Pascal Bosschaart op trainingsveld
Mark van Bommel: "Als Feyenoord belt? Dan ga ik erover nadenken"
Meerveld liep transfer naar Feyenoord mis: "Ik sliep lekker"
Mohamed Ihattaren naar Feyenoord? "Is van een krankzinnig niveau"
Priske krijgt boodschap: "Te soft voor grote club als Feyenoord"
Bosschaart deelt nu al slecht nieuws: "Toch jongens weggevallen"
'Pusic mogelijk naar Feyenoord': "Van zaakwaarnemer veranderd"
Timber over clubleiding: "Weet niet wat ze daarmee bedoelen"
Pascal Bosschaart verklaart: "Ben snel naar het stadion gegaan"
Timber sprak nog met Priske: "Het kwam best laat naar buiten"
Van Bommel naar Feyenoord? "Ik vind hem wel een goede jongen"
'Ajax heeft voormalig Feyenoorder hoog op de verlanglijst staan'
Kenneth Perez luidt noodklok bij Feyenoord: "Ze moeten oppassen"
VIDEO | Stephano Carrillo huilt het uit bij afscheid van Mexico
Bosschaart moet spelers missen op trainingsveld: "Zeer de vraag"
Hiddink haalt uit naar Feyenoord: "Daar was al veel verandering"
Driessen kondigt vertrek Feyenoorder aan: "De laatste maanden"
OFFICIEEL | Pascal Bosschaart nieuwe trainer: "We zijn blij"
Khalid Boulahrouz is duidelijk over Priske: "Ik vind van niet"
'RvC-lid van Feyenoord lekte ontslagberichten over Brian Priske'
'Erik ten Hag op verlanglijstje Feyenoord; deze andere namen ook'
"Feyenoord maakt goede kans, nu is AC Milan nog kwetsbaar"

Van der Gijp haalt uit naar Feyenoorder: "Wat een lul ben je dan"

VIDEO | Eerste beelden van Pascal Bosschaart op trainingsveld

Van Bommel naar Feyenoord? "Ik vind hem wel een goede jongen"

SAMENVATTING | Feyenoord pakt de winst tegen Sparta Rotterdam

Paul Bosvelt maakt indruk: "Maar dan pas je niet bij Feyenoord"

Onthulling over tegenvallende Priske: "Hij heeft een afkoopsom"
