Steijn tevreden na chaotische avond: "Er gebeurde van alles"

Luuk Brouwers en Sem Steijn
Luuk Brouwers en Sem Steijn Foto: © Pro Shots

Feyenoord won zaterdagavond met 1-0 van SC Heerenveen. Het was een chaotische avond in de Kuip, zo beaamt ook Sem Steijn. 

Het was een wedstrijd met rare arbitrale beslissingen, rode kaarten en veel blessuretijd. "Het was geen saaie avond, er gebeurde van alles", reageert Steijn na afloop bij ESPN. "We kregen het best zwaar toen we met een man minder kwam te staan. We zijn goed als een eenheid te werk gegaan en hebben de overwinning uit het vuur gesleept."

Feyenoord verzuimde om de score uit te breiden en kreeg het daarom nog lastig. "We moeten meer uit de mogelijkheden halen die we gehad hebben. Dat deden we niet en dan krijg je het nog lastig", aldus de aanvoerder van de Rotterdammers. "Met de stand van 1-0 lijkt het alsof je het heel benauwd hebt, maar volgens mij hebben we ook niet heel veel weggegeven. Op zich stond het verdedigend wel goed."

Lees meer:
0 reacties