Slot over Hendrix: "Niet bewust dat daar scepsis over zou zijn"

Arne Slot
Arne Slot Foto: © Pro Shots

Arne Slot snapt niet dat er zoveel kritiek is op de komst van Jorrit Hendrix. De trainer ziet de speler als een welkome en nuttige versterking in zijn elftal, zeker voor in de breedte.

"Ik was me er niet van bewust dat daar scepsis over zou zijn", reageert Slot bij Feyenoord TV. "Al was dat bij Dessers ook het geval. Maar die scepsis is onterecht, aangezien wij Jorrit hebben aangetrokken omdat hij er direct kan staan. Een Nederlandse jongen, die de Eredivisie goed kent. En daar hebben wij behoefte aan."

"Daarbij is Jorrit drie keer kampioen geworden van Nederland en heeft hij veel Europese wedstrijden heeft gespeeld", gaat Slot verder. "Hij heeft dus aangetoond het niveau aan te kunnen. Iedereen heeft de hoop dat je spelers aantrekt die van de club zijn. Jorrit is natuurlijk al de vijfde speler die we huren. Dat zegt veel over de financiële situatie van Feyenoord", besluit hij.

Nederlands elftal

Nederland wint voor 100 (!) keer je inzet!

Het Nederlands elftal start de EK-kwalificatiecampagne vrijdagavond met een zware uitwedstrijd tegen vicewereldkampioen Frankrijk. Weet Oranje te winnen in Parijs? Als nieuwe speler bij BetCity krijg je maar liefst bij een zege van Nederland! Schrijf je hier in claim de Odds Boost!

Voor bestaande spelers is er ook een mooie actie bij BetCity. Stort 20 euro en kreeg een Free Bet van 5 euro voor Frankrijk - Nederland! Claim hier de bonus!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
2/04
Sparta Rotterdam
14:30
Feyenoord
zo
9/04
Feyenoord
20:00
RKC Waalwijk
zo
16/04
SC Cambuur
14:30
Feyenoord
zo
23/04
Feyenoord
16:45
FC Utrecht
zo
7/05
Excelsior
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Feyenoord 26 34 61
2 Ajax 26 44 55
3 PSV 26 36 53
4 AZ 26 22 53
5 FC Twente 26 22 47
6 Sparta Rotterdam 26 14 46
7 FC Utrecht 26 1 38
Bekijk de hele stand