Arne Slot over Feyenoorder: "Nog nooit was de scouting zo fel"

Arne Slot in Liverpool
Arne Slot in Liverpool Foto: © Pro Shots

Arne Slot is inmiddels alweer een seizoen vertrokken bij Feyenoord, maar zijn tijd in Rotterdam is nog altijd onderwerp van gesprek. In een interview met het Algemeen Dagblad blikt de huidige Liverpool-manager terug op een opvallende situatie rondom de komst van Anis Hadj Moussa.

Slot wilde de Algerijnse vleugelaanvaller graag naar De Kuip halen, maar dat stuitte op veel weerstand binnen de club. "Er is in mijn tijd geen speler naar Feyenoord gekomen waar de scouting van de club meer op tegen was dan bij Hadj Moussa", vertelt Slot.

De trainer uit Bergentheim was verrast door de hevigheid van het verzet: "Dat was niet normaal. Ze lieten mij zelfs in een ruimte zitten om te laten zien hoe slecht Hadj Moussa omschakelde. 'Is dit voldoende om een speler te halen?', was de vraag."

Ondanks het interne verzet bleek de aankoop een schot in de roos. "Dat had ik ook niet verwacht. De kwaliteit die hij heeft zie je niet veel. Dennis te Kloese wilde hem trouwens ook graag binnenhalen", aldus Slot.

Tot slot vergelijkt Slot de cultuur bij Feyenoord met die van zijn huidige club Liverpool. "Je ziet hoe diep de liefde voor de club zit. Die beelden kun je op Anfield maar ook in De Kuip maken. Het komt uit elke vezel, ze menen elk woord dat ze zingen. Op een bepaald moment werd ik zelfs emotioneel", besluit hij.

Zet in op Feyenoord tegen Go Ahead Eagles!

Feyenoord speelt zondagmiddag de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties